Systémové upozornenie
Hlavné informácie

PROFESIONÁLNE, ORIGINÁLNE A TRENDY

WEBSTRÁNKY

Či už hľadáte spôsob, ako odprezentovať svoju firmu, produkt alebo službu online, máte záujem o redizajn staršieho webu alebo sa chcete pustiť do blogovania alebo osobnej stránky, sme tu pre Vás a nemyslíme to len ako klišé.

KVALITA ZNAMENÁ DÔVERU

LOGO DIZAJN

Uprednostňujete jednoduchosť a čisté línie, alebo ste za komplexnosť tvarov a farieb? Vytvoríme Vám logo, ktoré bude vystihovať Vašu značku alebo firmu a zároveň odovzdá to správne posolstvo Vašim zákazníkom. Ak už máte svoje logo a hľadáte spôsob, ako ho zmodernizovať, radi Vám pomôžeme aj s tým.

INFORMATÍVNE A ATRAKTÍVNE

BROŽÚRY, LETÁKY A PLAGÁTY

Dajte svojej firme šancu zaujať klienta premysleným a uhladeným dizajnom, ktorý nie len upúta pozornosť, ale taktiež zvýši pravdepodobnosť nákupu.

FUNKČNÉ, INTELIGENTNÉ A PREHĽADNÉ

E-SHOPY

Radi Vám pomôžeme dostať Vaše produkty alebo služby k zákazníkom. Samozrejmosťou e-shopov od nás je originálny dizajn, ľahké a prehľadné ovládanie zo strany zákazníka aj majiteľa/správcu e-shopu.

ELEGANTNÉ A VÝREČNÉ

VIZITKY

Vizitka je spravidla 9 centimetrová prezentácia Vás a Vašej spoločnosti. Podľa vizitky, podobne ako podľa topánok, si často vieme danú osobu niekam zaradiť. Kvalitný dizajn a prevedenie Vás zaradí medzi ľudí, s ktorými budú chcieť ostatní spolupracovať.

NEPREHLIADNUTEĽNÉ

BILLBOARDY A BANNERY

Máte čo povedať a chcete to urobiť vo veľkom? Pomôžeme Vám zrealizovať Vašu predstavu a ukázať ju svetu na akokoľvek veľkej ploche.

Doplnkové služby:

K Vašej webstránke Vám radi ponúkneme ďalšie služby ako sú registrácia domény, webhosting, tvorba a správa online reklamných kampaní v systéme google adwords a na facebooku. Tiež Vám môžme zabezpečiť reklamný priestor na komunitných webstránkach podľa Vášho zamerania v podobe PR článkov a reklamných bannerov.

 

 

SYSTÉM PRÁCE

 

Snažíme sa pracovať čo najefektívnejšie a preto máme overený systém práce a spolupráce.

WEBSTRÁNKY

 1. Na prvom stretnutí (poprípade e-mailom) nám poviete svoju predstavu a očakávania. Čím viac nám poviete, tým lepšie. Dohodneme sa na technických požiadavkách pre Vašu webstránku a takisto sa dohodneme na cene.
 2. Pošlete nám všetky dostupné a potrebné podklady (logo, texty, fotky, obrázky, firemné materiály a pod. - ak ich máte a charakter práce si ich vyžaduje)
 3. Vypracujeme pre Vás grafický návrh, ktorý Vám pošleme na odsúhlasenie/pripomienkovanie. Ak je to potrebné, návrh doupravíme - snažíme sa svojim klientom vychádzať maximálne v ústrety a preto Vám ponúkame dve kolá pripomienok a úprav. Keď odsúhlasíte finálnu verziu, zaplatíte polovicu vopred dohodnutej sumy - cena za grafické práce.
 4. Po úhrade pre Vás vypracujeme funkčnú webstránku, ktorú si budete môcť otestovať na našom serveri. Keď odsúhlasíte svoj web ako hotový, uhradíte druhú polovicu dohodnutej sumy - cena za programovanie a nastavenia.
 5. Následne nahráme webstránku na Vašu doménu a môžete sa rozhodnúť, či ju naďalej budeme spravovať my, alebo iná Vami poverená osoba (radi poskytneme zaškolenie a inštruktážne videá).

 

GRAFICKÉ PRÁCE

Pri grafických prácach si vždy dopredu dohodneme celkový rozsah prác a našej angažovanosti do projektu, cenu a predbežný termín odovzdania finálnej grafiky. Po dodaní potrebných podkladov začneme s návrhom, ktorý Vám predložíme na pripomienkovanie - aby sme si boli istí, že budete s výsledkom spokojní, ponúkame Vám dve kolá pre pripomienky a úpravy. Vo finále od nás dostanete všetky podklady potrebné pre tlač alebo iné použitie grafiky/obrázkov/textov a podobne.

 

Pri spolupráci máme svoje povinnosti a takisto máte isté povinnosti aj Vy ako klient.

VAŠA ZODPOVEDNOSŤ:

 • Pripraviť a doručiť všetky potrebné podklady pre začatie prác
 • Ak nie je možné doručiť všetky podklady naraz na začiatku, doručiť chýbajúce materiály v čo najkratšom čase
 • Zrozumiteľné vyjadrenie požiadaviek a pripomienok po predložení návrhu, zodpovedný prístup k pripomienkovaniu a sumarizácia všetkých požiadaviek
 • Po odovzdaní finálneho produktu uhradiť dohodnutú sumu :-)

NAŠA ZODPOVEDNOSŤ:

 • Špecifikovať, čo všetko od Vás budeme potrebovať
 • Neodkladať začiatok práce po doručení potrebných podkladov
 • Komunikácia vrámci procesu našich prác - ujasnenie detailov a otáznikov, ktoré sa môžu objaviť
 • Dodržať dohodnutý termín odovzdania návrhu a neodkladať prípadné úpravy po predložení Vašich požiadaviek
 • Odovzdať výstup prác v potrebnom prevedení
 • Zabezpečiť zaškolenie, ak si to situácia vyžaduje

Sme radi, keď sú naši zákazníci našimi partnermi a budeme radi, keď si na spoluprácu vyberiete práve nás.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.